Polecamy muzyków

„Polecamy muzyków” – to nowa inicjatywa powstała, po rozmowach z przyjaciółmi i odbiorcami naszych usług, którzy zaczęli zwracać się do nas z prośbą, byśmy polecili im godnego zaufania muzyka, z którym współpracowaliśmy lub za którego możemy ręczyć.

Projekt ten to po pierwsze wykorzystanie siły tzw. „marketingu szeptanego” czyli znajomy znajomego szuka kogoś, kto… Podobnie jest z muzykami, jeśli szukamy kogoś sprawdzonego to zwracamy się do przyjaciół,znajomych aby nam kogoś polecili, kogo słyszeli lub ktoś z ich znajomych o nim opowiadał. Ta inicjatywa to z drugiej strony możliwość koncertowania osób z niezwykłym talentem, wykształconych i przygotowanych do zawodu muzyka.
Poniżej umieszczamy propozycje, w których możemy pomóc:

  • Niezwykłe zaręczyny –  „Jeśli kochamy to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych” tak mówią młodzi zakochani. Oświadczyny to niezwykle stresujący moment dla chłopaka a dla dziewczyny oczekiwany przez całe życie. Można wpaść na niezwykły pomysł i oświadczyć się wybrance przy ulubionej muzyce granej przez profesjonalnych muzyków
  •  

  • Ślub – jednym z najbardziej niezwykłych momentów w życiu młodych ludzi jest ślub. Po wyborze zespołu weselnego i sali, załatwieniu formalności w urzędzie i kościele pozostaje nam kwestia oprawy muzycznej ślubu. Stajemy przed dylematem – czy tylko organista, a może coś więcej – wokalista, skrzypek, trio smyczkowe a może jakiś nietypowy skład z gitarą lub harfa. To wymarzony dzień więc i tej kwestii nie możemy zostawić przypadkowi. Warto się zastanowić nad tym czego oczekujemy i postawić na sprawdzonych muzyków.
  •  

  • Prezent w postaci koncertu – Występ w domu lub wyznaczonym miejscu to moment, który obdarowana osoba zapamięta do końca życia dlatego tak ważny jest dobór muzyka i wykonywanej przez niego muzyki.
  •  

  • Muzyczne lekcje z profesjonalistami – jeśli Państwo lub wasze dziecko chcielibyście poznać tajniki gry, na którymś z niezwykłych instrumentów to warto robić to pod okiem nauczyciela z pasją. Tylko dobry warsztat, wytrwałość ucznia i cierpliwość pedagoga dadzą wymierne efekty. Warto skorzystać z umiejętności tych, którzy kochają to co robią.
  •  

  • Muzyka na uroczystościach pogrzebowych – w życiu zdarza się również tak, że odchodzi od nas osoba, którą kochaliśmy, która była dla nas bardzo bliska. Pogrzeb to trudny moment, czas wspomnień i żalu. Aby uczynić ostatni gest dla zmarłego, ale również osób, które przybyły na uroczystość często zatrudnia się muzyka, który uświetni tę ceremonię piękną grą lub utworem, który kojarzy nam się jednoznacznie. Warto żeby zagrała osoba, która nie zawiedzie naszych oczekiwań w tak trudnym momencie.